Cafeteria

la

Mariposa

Delicious Food Dishes

Nasza historia

To o czym myślimy naprawdę poważnie, to jedzenie :)

Jesteśmy rodziną z Polski. Uwielbiamy podróżować, poznawać różne kultury, nowe miejsca, a przede wszystkim smaki innych krajów. Poraz pierwszy przyjechaliśmy do Hiszpanii piętnaście lat temu i jak wszyscy zakochaliśmy się. Po dwóch latach tęsknota za Ojczyzną skłoniła nas do powrotu do kraju, ale cząstka nas została w Hiszpanii na zawsze. Najbardziej urzekła nas Andaluzja i jej urocza Marbella. Długo zastanawialiśmy się jak moglibyśmy połączyć nasze dwie pasje hiszpańskie życie i polską kuchnię, szczególnie słodkie wypieki. Wpadliśmy na pomysł otwarcia w Hiszpanii polskiej kawiarni z domowymi ciastami z przepisów naszych babć. W grudniu 2019 roku podjęliśmy decyzję o przeprowadzce, a w lipcu ją zrealizowaliśmy. W listopadzie 2020 otworzyliśmy rodzinną kawiarnię La Mariposa. Jesteśmy małym, zgranym (jak w rodzinie) zespołem. Wszystkie ciasta wypiekamy tutaj, w niewielkich ilościach, aby były zawsze świeże i smaczne. Robimy domowe marmolady, sosy owocowe i lemoniady. Mamy mnóstwo pomysłów i ciągle się dla Was zmieniamy. Cała kawiarnia to nasz autorski pomysł. Naszą wizją jest nie tylko jedzenie, które serwujemy, ale również wystrój lokalu. Wszystko zrobiliśmy sami. Pragniemy stworzyć dla Was miejsce, w którym poczujecie się jak w domu, w którym będzie rodzinnie, przytulnie, przyjaźnie i w którym odpoczniecie, rozpoczniecie cudownie nowy lub zrelaksujecie się na koniec dnia. Jesteśmy tu dla Was i zawsze jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

Karta dań

Jakość JEDZENIA

Z pasją przygotowujemy dla Was ze świeżych produktów przepyszne domowe jedzenie, ciasta i desery, sewrwowane z filiżanką najlepszej kawy, herbaty lub lemoniady..

Super SMAK

Rozkoszuj swoje kubki smakowe naszymi niebiańskimi deserami i bogatą, aromatyczną kawą, która sprawi, że będziesz wracać po więcej!

IMPREZY

Niezależnie od tego, czy organizujesz specjalne wydarzenie, czy po prostu masz ochotę na słodki poczęstunek w domu, oferujemy dogodne opcje cateringowe, dzięki którym możesz cieszyć się naszymi wyśmienitymi deserami w dowolnym miejscu i czasie.

Background Gradient

1

Kafejka

200

Tortów urodzinowych

03

Lata doświadczenia

10

Imprez

Nasz zespół

Nasz zespół w kawiarni to zgrana rodzina pasjonatów, których łączy miłość do tworzenia pysznych deserów i parzenia kawy, dzięki którym każda wizyta będzie wyjątkową ucztą.

Magdalena

Właściciel & szefowa słodkości

Marcin

Cichy właściciel & szef kuchni

MikoŁaj / Niko

Przyszły właściciel & szef baru

Maja

Projektrantka

Łukasz / Łuki

Menadżer fotografii

Łukasz

Menadżer strony internetowej

Kontakt

GODZINY OTWARCIA

Rezerwacja
  • Poniedziałek: zamknięte
  • Wtorek: 12:00-20:00 tylko rezerwacje
  • Środa: 12:00-20:00 tylko rezerwacje
  • Czwartek: 12:00-20:00 tylko rezerwacje
  • Piątek: 12:00-20:00 tylko rezerwacje
  • Sobota: 12:00-20:00 tylko rezerwacje
  • Niedziela: 12:00-20:00 tylko rezerwacje
LokalizacjaWirtualna wycieczka